Usługi poligraficzne/ Sklep

ul. Lipowa 14
85-062 Bydgoszcz

Poniedziałek – Piątek
Punkt Lipowa 14 8:00 – 17:00
Biuro 8:00 – 16:00

Dojazd

FAQ

Jak dojechać komunikacją miejską w Bydgoszczy do Polodruk?

Punkt stacjonarny na Lipowej 14 znajduje się w centrum miasta. Tuż obok budynku są przystanki komunikacji miejskiej jak tramwajowy 5,3,9 i autobusowy z przystankiem na ul. Warszawskiej jak autobus 67.

Czy drukarnia Polodruk dostarcza zamówienia pod wskazany adres?

Tak, jak najbardziej dostarczamy większe zamówienia do siedziby klientów. Współpracujemy z rekomendowanymi firmami kurierskimi. W Punkcie stacjonarnym przy ul. Lipowej 14 mamy także możliwość nadania i odbioru paczek GLS oraz odbioru Orlen Paczki. W ramach zamówień kompleksowych, po wcześniejszym ustaleniu daty odbioru poprzez wiadomość e-mail dostarczamy realizacje CAD i reklam na terenie Bydgoszczy i jej okolic osobiście.

Jak mogę zamówić wydruk plakatu lub fotoobrazu w drukarni Polodruk?

Zamówienia na druk grafik przyjmujemy drogą mailową. Napisz do nas, czego potrzebujesz na polodruk@polodruk.pl. Nasi graficy sprawdzą, czy parametry do projektu są prawidłowe. Zweryfikują jakość zdjęć lub grafik i potwierdzą czy minimalne wymiary obrazu są wystarczające do prawidłowego wydruku. Przed realizacją wysyłamy wycenę.

Czy w Polodruk jest punkt ksero i czy będę miał możliwość realizacji dużych wydruków cadowskich?

Tak, Polodruk na samym początku istniał jako punkt ksero, który z czasem się rozwinął do kompleksowych usług projektowo poligraficznych. Teraz zajmujemy się szeroko pojętymi usługami poligraficznymi, dlatego możesz u nas zrealizować zamówienie na ksero, wydruki biurowe, dokumentacje CAD, ulotki, wizytówki, plakaty, banery, a także bardziej złożone realizacje jak np. owijki produktowe, czy etykiety.

Jak szybko otrzymam projekt lub zamówienie w drukarni Polodruk?

Zlecenia wykonujemy według kolejki przyjęć z podesłanych plików lub w przypadku projektowania graficznego po mailowej akceptacji projektu. E-mailowo informujemy o wstępnym terminie odbioru i jest on nie później niż siedem dni roboczych.

Czy mogę wykonać w Polodruk pieczątki, wizytówki, ulotki?

Tak. Wykonujemy wszelkie materiały biurowe w tym pieczątki, wizytówki, ulotki, długopisy z grawerem etc. Można je u nas zamówić wraz z projektem graficznym. W przypadku pieczątek projekt jest w cenie. Posiadamy w naszej ofercie duży wybór mechanizmów, różne wielkości pieczątek i różnorodne układy liter. Uzupełniamy pieczęcie tuszami standardowymi jak kolor czarny, czerwony, granat, fiolet, jak i nietypowymi: zielony, róż, turkus, błękit i wiele innych.

Jak wygląda zamówienie etykiet na produkty w Polodruk?

Zastanawiasz się, jak wykonać dobre etykiety? Prześlij nam gotowe projekty. Podaj rodzaj produktu i określ wielkość naklejek. Potrzebujesz projektu graficznego naklejek na etykiety? Nasi graficy zaprojektują Twoją etykietę za Ciebie. Interesują Cię nowe opakowania produktowe? Opisz nam, jakie jest przeznaczenie Twojej oferty oraz do kogo ją kierujesz, a my dopasujemy i stworzymy idealne opakowanie. Na życzenie wykonujemy druk próbny, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jaki wyjdzie efekt.

Czy mogę w Waszej drukarni zamówić znakowanie długopisu, gadżetu firmowego?

Jak najbardziej w Polodruk grawerujemy długopisy, pendrive i wszystkie przedmioty anodowane. Co to znaczy w praktyce? Jeżeli aluminium lub inny metal jest pokryty warstwą ochronną, jak np. długopis warstwą farby to z łatwością możemy go wygrawerować. Dla pewności dobrego efektu końcowego grawerujemy znakowanie próbne i po jego akceptacji wykonujemy większe nakłady.

Czy wykonujecie koszulki z nadrukiem?

Polodruk nie może obyć się bez druku na koszulkach, zwłaszcza tych polo. Dzięki profesjonalnej prasie termo zaciskowej i użyciu odpowiednich folii jesteśmy w stanie nadrukować każdą grafikę lub wycięte kształty. W drukarni używamy trwałych, specjalistycznych naklejek do wygrzewania, które nadają wydrukom intensywne barwy i pozostawiają nienaruszoną strukturę druku na długie lata. Wszystkie nadruki dla branży budowlanej posiadają certyfikowane odblaski.

Czy kupię w Waszej drukarni gotowe akcydensy?

Stawiamy na Twoją wygodę, dlatego w punkcie Polodruk przy ul. Lipowej 14 w Bydgoszczy, zakupisz gotowe druczki księgowe. Mamy tam nie tylko akcydensy, ale też inne artykuły biurowe potrzebne do dobrej organizacji czasu pracy takie jak teczki, kolorowe karteczki, zszywacze, dziurkacze i wiele innych.

Czy wykonam u Was złocenie lub srebrzenie druku?

Tak. Wykonujemy usługę hot stampingu i przy realizacjach tego typu zamówień współpracujemy z bydgoską firmą JPstamping. Dzięki temu w szybkim terminie wykonamy wszelkie uszlachetnienia druku od złoceń, srebrzeń po tłoczenia papieru, ma wizytówkach, kalendarzach i wielu innych powierzchniach.

Czy wydrukuję i oprawię pracę dyplomową w Polodruk?

W drukarni wykonujemy oprawy termiczne i zaciskowe rozróżniane na okładki twarde i miękkie. Okładki w tradycyjnej twardej oprawie występują w kolorze czarnym, granatowym, zielonym i czerwony do wyboru. Na zamówienie stworzymy oprawę pracy dyplomowej z materiału skóropodobnego, do którego proponujemy złocone napisy w postaci wklęsłodruku.

Czy drukujecie takie rzeczy jak plansze na zaliczenie?

W Polodruk drukujemy plansze i plakaty, a także wspieramy portfele uczniów i studentów. Jak to działa? Zamówcie wydruki plansz i plakatów na zaliczenie razem ze swoimi znajomymi i zaoszczędźcie trochę kasy. Im więcej zamówionych wydruków, tym bardziej cena idzie w dół.