Jak najbardziej w bydgoskiej drukarni Polodruk wykonamy dla Ciebie baner reklamowy. Przygotujemy go z projektu stworzonego specjalnie dla Ciebie lub z wydrukowanej Twojej grafiki. Reklama przeznaczona do zawieszenia na zewnątrz budynku.

Najwygodniej będzie Tobie zamówić wydruk mailowo. Napisz nam wymiary grafiki, oraz określ czy podeślesz nam swój projekt, czy potrzebujesz naszej pomocy w przygotowaniu.

Jeżeli chcesz, dodatkową usługę montażu na terenie Bydgoszczy także powiadom nas o tym. Na podstawie wszystkich informacji wykonamy dla Ciebie wycenę i umówimy się na termin realizacji.

Jak najbardziej. Podeślij nam swoją grafikę w skali 1:1 w formatach JPG, 200 DPI lub PDF z fontami przekształconymi na krzywe, a my wydrukujemy dla ciebie baner o najwyższej jakości.

W przypadku banerów reklamowych z oczkowaniem przygotowujemy grafikę „na ostro” czyli nie dodajemy spadów do obszaru zadruku. Należy tylko zwrócić uwagę na to, by ważne dla Ciebie elementy jak np. logo lub napisy były dalej od zewnętrznych krawędzi. Proponujemy minimum 10 cm. W przeciwnym wypadku, mogą być zasłonięte metalowymi oczkami służącymi do montażu reklamy.

Używany w Polodruk Eco solvent ma fotograficzną jakość wydruku. Barwy reklamy będą soczyste i trwałe.