Tak, oczywiście w Polodruk możesz obrandować wszystkie materiały reklamowe od pieczątki, wizytówki, ulotki i menu po nadruki na koszulkach i fartuchach, grawer na długopisach i większe formy reklamy jak np. reklama samochodowa.

Spójność wizerunku jest niezwykle ważna, podkreśla Twój profesjonalizm oraz buduje świadomość marki. Dzięki temu prostemu zabiegowi marketingowemu dasz się łatwiej zapamiętać swoim klientom. Napisz nam, co potrzebujesz, a nasz zespół kompleksowo się tym zajmie.

Wykonujemy złocenia papieru metodą bez matrycową i z tłoczeniem matrycowym dzięki ścisłej współpracy z JP Stamping. 

Zamawiając papeterię firmową napisz nam, które elementy grafiki mają zawierać uszlachetnienie. Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt pod złocenie lub podpowiedzą, jak go zrobić.

Pamiętaj, by powiadomić nas o planowanym złoceniu podczas pierwszego maila do wyceny. Wydruki ze złoceniem wymagają specjalnej odpowiedniego przygotowania zarówno w procesie projektowania, jak i wykonywania zlecenia, o czym powinniśmy wiedzieć już na samym początku.

To doskonały pomysł! W Polodruk wykonasz Vouchery i zaproszenia na najwyższym standardzie. Uszlachetnienia papieru w postaci miłej w dotyku folii soft touch lub srebrzeń dodadzą szlachetności Twoim kuponom ale także zabezpieczą je przed podrobieniem.

W Polodruk jesteśmy zarówno drukarnią jak i agencją reklamową. Z chęcią wykonamy dla Ciebie wszelkie projekty graficzne, które później możemy zrealizować u siebie. Jesteśmy samowystarczalni w tworzeniu reklam zarówno tych podstawowych jak np. wizytówki, ulotki, broszury jak i tych bardziej skomplikowanych wymagających cięcia po obrysie np. w kartonie, czy projekty do wykonania reklamy w witrynach okiennych.