Dbamy o Twój komfort pracy. Dowozimy plany i drukowane pomoce techniczne nawet na teren budowy. Zamów kompleksowo dokumentację budowlaną, pieczątki firmowe, oznaczenia budowlane, plansze z planami pracy brygad budowlanych, a otrzymasz od Polodruk dowóz zamówienia we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Bydgoszczy i w jej okolicach.

W Polodruk drukujemy materiały CAD do formatu 914 mm szerokości rolki papieru. Długość jest niemal nieograniczona. Są to zarówno zadruki kolorowe jak i czarno-białe. Całość jest składane według zamówienia w postaci charakterystycznie łamanych kart ksiąg budowlanych lub w rolce.

Jesteśmy specjalistami w oprawie dokumentacji CAD. Wydrukujemy, skompletujemy i zapiszemy na nośniku cyfrowym wszystkie dokumenty zarówno te w formatach A5, A4, A3 jak i skomplikowanych, wielostronicowych książkach CAD z mapkami i planami budowy. Tutaj zamówisz ksero i przygotowanie do archiwizacji wszystkie rodzaje dokumentów firmowych.

Prawdopodobnie posiadamy największy wybór pieczątek w Bydgoszczy. Wykonamy dla Ciebie zarówno te imienne, jak i numeryczne, w kształcie kołyski , czy te z miejscem do Twojego podpisu.