Zamów broszury reklamowe w Polodruk bezpośrednio przez maila. Napisz nam dokładnie co potrzebujesz i w jakiej ilości, a my wykonamy dla Ciebie korzystną wycenę.

Od Ciebie zależy ile stron ma mieć broszura. Należy zwrócić uwagę, by łączna ilość stron była dzielona przez cztery np. 4, 8, 12, 16 idt. ilość stron + okładka.

Broszury drukowane w Polodruk mogą mieć strony dopasowane do formatów standardowych jak A5, A4 lub dopasowane do Twojej indywidualnej wielkości. 

Każda ze stron powinna mieć skalę 1:1, 3mm spadu zewnętrznego i 5 mm spadu wewnętrznego. Przygotuj projekt tak, by wszystkie napisy były zamienione na krzywe. Całość w kolorystyce CMYK oraz karty złączone w jeden dokument PDF.

Tak jak najbardziej zaprojektujemy dla Ciebie broszurę. Podeślij nam treści w programie tekstowym, zdjęcia oraz które możemy użyć. Wielkość stron jaka Ciebie interesuje oraz rodzaj okładki np. oprawa miękka, usztywniana ze złoceniem. Opisz całą koncepcję, do kogo chcesz kierować przekaz, kto ma być odbiorcą Twoich broszur. To wszystko pozwoli nam zaprojektować najlepszy projekt. Skierujemy przekaz  w stylu dopasowanym do potrzeb Twoich klientów.

Wycena jest sporządzana indywidualnie dla każdego z projektów i wpływa na nią zarówno wielkość stron, jak i ich ilość oraz rodzaj okładki. Także jest ważny czas przygotowania projektu. Jeżeli podeślesz nam gotowy projekt broszury do druku, zaoszczędzisz na kosztach pracy graficznej.