Podeślij na maila swój projekt lub określ co chcesz mieć zaprojektowane na swojej karcie rabatowej. Podaj nam ilość karnetów, którą potrzebujesz oraz czy mają być wykonane na papierze wizytówkowym tj. kreda 350g, czy premium z uszlachetnieniem.

Biznes karty zazwyczaj wykonujemy w formacie wizytówkowym 90×50 mm. Należy podesłać grafikę na polodruk@polodruk.pl  w formacie JPG w skali 1:1 lub PDF z czcionkami zamienionymi na krzywe. Pamiętaj, by uwzględnić 2 mm spadu i 2 mm marginesu bezpiecznego dla grafiki. Zastanawiasz się co to oznacza? Tło Twojego projektu powinno wynosić 94×54 mm. Dzięki temu podczas automatycznego cięcia na gilotynie krawędzie kolorowego obrazka nie będą miały białych kresek. 2 mm bezpiecznego marginesu stosujemy po to, by ważne dla Ciebie elementy jak np. tekst, fragment logo nie były przypadkowo ucięte.

Uwaga! Dla schludnego wykonania karnetów nie stosujemy także ramek wokół krawędzi. Całość docinamy automatycznie, a granica błędu przycięcia wynosi 1 mm. W przypadku zastosowania ramki mogą być bardzo widoczne przesunięcia i nie będzie ona równa z każdej strony, dlatego radzimy unikać takich rozwiązań już na etapie projektowania.

Zmotywuj swoich klientów do działania i częstszych zakupów za pomocą zbierania punktów do otrzymania limitowanej promocji.

Chcesz, by Twój karnet był nie do podrobienia? Spersonalizuj go pieczątką lub naklejkami, którymi będziesz odhaczać kolejne punkty lub wizyty w Twoim punkcie.

Wykonamy w Polodruk elegancką mini pieczątkę na drewnianym trzonku lub naklejkę z uszlachetnieniem np. folii soft touch.

Chcesz, by Twoja biznes cards była wyjątkowa? Zastanawiasz się, gdzie zlecić projekt lub jak go wykonać? W Polodruk rozwiążemy Twój problem! Tutaj wykonamy dla Ciebie kartę rabatową od projektu graficznego po gotowy produkt. Napisz do nas co potrzebujesz na polodrk@polodruk.pl.