Szukasz miejsca, gdzie możesz szybko wydrukować cennik dla swojej restauracji, hotelu, baru? Podeślij na polodruk@polodruk.pl swój projekt i określ ilość. Najszybciej wykonujemy wydruki cyfrowe na papierze kreda 350g. Takich samych używamy do wydruku wizytówek.

W polodruk jesteśmy wszechstronną drukarnią z Bydgoszczy. Wykorzystujemy techniki głównie druku cyfrowego, metody uszlachetnień papieru za pomocą złoceń bez matrycowych, hot stampingu, laminatów oraz łączeń introligatorskich. Posiadamy Summę stołową, dzięki której jesteśmy w stanie wydrukować, a później wyciąć nietypowe kształty. Posiadamy lader do grawerowania w drewnie i skórze.

To wszystko daje nam bardzo dużo możliwości technicznych. Możemy zrealizować niemal każdy pomysł na menu. Śmiało pisz co potrzebujesz i w jakich ilościach na polodruk@polodruk.pl, a my podeślemy odpowiednie rozwiązania techniczne wraz z wyceną.

Chcesz, by Twoje menu lub cennik były eleganckie? Postaw na uszlachetnienie druku. Wybierz opcję z zabezpieczającym druk laminatem, miłą w dotyku folią soft touch lub połyskującym złoceniem.

Ponadto możemy wykonać menu jako pojedyńcze karty do wsunięcia w ramkę lub Twoją okładkę. Dwustronne, podzielone bigami, by zginać otwierać i zamykać karty. W sztywnej oprawie jak prace dyplomowe lub łączone z grzbietem ze sprężyny.

Napisz nam co potrzebujesz na polodruk@polodruk.pl, a my dopracujemy realizację pod każdym szczegółem do Twoich oczekiwań.

Złocenie na okładce cennika możemy wykonać w Polodruk na dwa sposoby. Pierwsza z nich to hot stamping. Stosujemy ten druk jeżeli Twoje menu posiadają twardą oprawę. Odbijamy złocenia za pomocą odcisku matrycy z Twoim logo lub teksty składane z pojedynczych liter. Druga metoda to złocenie lub srebrzenie bez matrycowe. Sprawdza się na wydruku dwustronnym i jednostronnym. Daje efekt pięknie połyskującego złocenia bez tłoczenia papieru. Możemy tutaj wyzłocić zarówno całe płaszczyzny do formatu A3 lub bardzo cienkie linie do 0,5 mm.  Złocenie papieru jest to bardzo efektowna metoda uszlachetnienia ale także skuteczne zabezpieczenie przed podrobieniem dokumentów.

Potrzebujesz menu do restauracji i wiesz, że może być narażone na częste zabrudzenia? Napisz nam o tym podczas zamówienia na polodruk@polodruk.pl  Dobrym rozwiązaniem na szybkie zabezpieczenie menu przed ścieraniem druku podczas czyszczenia lub dezynfekcji menu jest zastosowanie warstwy ochronnej za pomocą folii do laminowania lub soft touch. Laminowanie dodatkowo usztywni kartę, da grubą bezbarwną warstwę ochronną, która spowoduje, że Twoje karty będą sztywne. Folia soft touch oprócz zabezpieczenia da w dotyku efekt miękkiej aksamitnej faktury.

Często modyfikujesz swoje dania? Dopasowujesz ceny dań do dynamicznie zmieniających się cen żywności?  Szukasz szybkiego i prostego w zastosowaniu rozwiązania na menu? Zamów okładki z otworami do wsuwania Twoich wydruków z aktualnym cennikiem na polodruk@polodruk.pl. Napisz nam jakiej wielkości będą Twoje karty, a my podeślemy Ci wytyczne do przygotowania okładki lub zrobimy jej projekt za Ciebie.

Jak najbardziej zamów w Polodruk gotowy cennik dopasowany do Twojej restauracji, hotelu, baru. Napisz nam na polodruk@polodruk.pl jak chcesz, by wyglądał Twój wzór, podaj nam wielkość, ilości, podeślij teksty, preferowaną kolorystykę, styl oraz logo w PDF. Przygotujemy dla Ciebie idealne menu, które wykonamy od projektu po wykonanie.

W przypadku, gdy wykonujemy osobiście projekty graficzne w Polodruk zachowujemy wersje robocze na ewentualność, gdy zechcesz wykonać dodruk lub aktualizację projektu. Zawsze działamy szybko i kompleksowo.