W Polodruk wydrukujesz plakaty, ulotki, wizytówki i inne projekty. Jesteśmy agencją reklamową i drukarnią cyfrową z Bydgoszczy. Przyjmujemy zamówienia przez sklep@polodruk.pl i w punkcie stacjonarnym na ul. Lipowej 14.

Do druku cyfrowego polecamy dwa typy plików PDF z tekstami zamienionymi na krzywe i JPG w skali 1:1, 200-300 DPI. Pamiętaj, by były zapisane w kolorach do druku z palety CMYK. Zachowaj bezpieczny margines min. 2 mm w obszarze którego nie powinny się znaleźć ważne obiekty jak np. logo, tekst. Tło grafiki przygotuj ze spadem min. 2 mm. Jest to ważne, ponieważ margines błędu cięcia wynosi do 1 mm.

W Polodruk zamówisz reklamę wraz z projektem graficznym. Z chęcią wykonamy dla Ciebie plakat, ulotkę, broszurę ect. od projektu po wykonanie. Podeślij nam na polodruk@polodruk.pl wszystkie wytyczne: treść, kolorystykę, elementy jak zdjęcia, logo oraz określ format i ilość produktów.

Druk cyfrowy w bydgoskim Polodruk wykonujemy zarówno na papierach o różnej gramaturze i fakturze, jak i na naklejkach. Wszystko zależy od Ciebie. To Ty decydujesz jakie podłoże dopasowujesz do swoich potrzeb. Napisz do drukarni na polodruk@polodruk.pl w zamówieniu co potrzebujesz, a my wykonamy idealną dla Ciebie reklamę.