Chcesz zmienić wygląd pokoju lub przestrzeni firmowej? Zamów w Polodruk fototapetę. Napisz bezpośrednio na polodruk@polodruk.pl wielkość Twojej ściany oraz, czy masz własny projekt, czy mamy wykonać go za Ciebie. Montaż fototapet wykonujemy tylko w pomieszczeniach o odpowiedniej wilgotności, temperaturze i odpowiednio zagruntowanej ścianie.

Interesuje Ciebie zakup fototapety, ale chciałabyś, chciałbyś zobaczyć wpierw czy pasuje ona do Twojego pomieszczenia? Podeślij nam na polodruk@polodruk.pl zdjęcie ściany na której chcesz wykleić foto obraz oraz projekt grafiki. Zwizualizujemy ją dla Ciebie, dzięki czemu przekonasz się, czy wydruk będzie idealnie pasować do Twojego pokoju.

Przygotuj podłoże pod wyklejenie fototapety. Nie przystosowanie pomieszczenia może spowodować obsunięcie się tapety i częściowe jej odklejanie. Najlepsze warunki mają ściany w nowym budownictwie, z idealną gładzią. W pozostałych przypadkach należy ścianę  oczyścić z farb i starych fototapet, wygładzić i idealnie osuszyć. Bardzo ważne jest, by podłoże było jednakowo chłonne na całej powierzchni.  Podłoże ściany zagruntuj specjalistycznym gruntem do tapet lub rozwodnionym klejem do tapet w odpowiednich proporcjach na kilka godzin przed położeniem wydruku. Zabieg ten pomoże dostosować podłoże do jednakowej chłonności kleju pod fototapetę pod całą jej powierzchnię. Pamiętaj także o uprzednim demontażu wszystkich odstających od ściany elementów jak gniazdka, włączniki, kinkiety, listwy. Uwaga! W pomieszczeniu i w ścianach nie może być wilgoci.