Podeślij nam na polodruk@polodruk.pl swój projekt. Podaj ilość produktów oraz wielkość etykiet. Plik przygotuj w formacie wektorowym najlepiej rozszerzeniu PDF z fontami przekształconymi na krzywe. Spady tła minimum 2 mm, kolorystyka CMYK. UWAGA! Pliki PNG oraz projekty przygotowane w Canva nie nadają się do precyzyjnego druku, zwłaszcza drobnego tekstu, który znajduje się na etykietach.

Szykujesz się do jednorazowej akcji promocyjnej lub jedziesz na targi, event reklamowy? Potrzebujesz wydruk krótkiej serii etykiet lub wykonanie niewielkiej ilości próbek, by sprawdzić czytelność projektu i kolorystykę? W Polodruk wykonamy dla Ciebie próbę druku i cięcia przed większym nakładem. Jako agencja reklamowa i drukarnia w jednym jesteśmy samowystarczalni i bez problemu wykonamy dla Ciebie dowolną ilość etykiet.

Przygotuj plik wektorowy najlepiej zapisany w rozszerzeniu PDF w skali 1:1.  Wszystkie napisy przekształć na krzywe. Dodaj spad tła min. 2 mm. Paleta kolorystyczna CMYK. UWAGA! Na etapie projektowania pamiętaj, że pliki PNG oraz projekty przygotowane w Canva nie nadają się do precyzyjnego druku, zwłaszcza drobnego tekstu, który znajduje się na etykietach. Margines cięcia etykiety to 1 mm, dlatego odradzamy stosowanie cieniutkich ramek na krawędziach wydruku.

Tak. Jesteśmy drukarnią z zespołem graficznym posiadającym doświadczenie w projektowaniu etykiet. Możemy zaprojektować i wykonać końcowy produkt dla etykiet, kartonów, obwolut dla produktów.