Napisz bezpośrednio na polodruk@polodruk.pl co potrzebujesz oraz w jakiej ilości. Wycenimy dla Ciebie wydruki z uszlachetnieniem oraz zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie techniczne ze stemplem dzięki któremu zyskasz idealne złocenie z przetłoczeniem.

Potrzebujesz druku ze złoceniem w małym nakładzie np. 200 sztuk wizytówek? Wykonamy dla Ciebie złocenie bezmatrycowe. Napisz co potrzebujesz, w jakim formacie i ilości na polodruk.polodruk.pl. 

Tak, jak najbardziej wykonujemy w Polodruk personalizację gotowych kalendarzy książkowych. Zyskaj eleganckie kalendarze w sztywnej oprawie ze srebrnym lub złotym logo. Wykonamy dla Ciebie matrycę, którą odbijemy na prasie do hot stampingu uszlachetnienie na gotowych kalendarzach. Zamów druk złocenia lub srebrzenia na polodruk@polodruk.pl. Kalendarze mogą być od Ciebie lub zaproponowane z naszych dostępnych standardów, które podeślemy na zapytanie mailowe. UWAGA! Nie projektujemy indywidualnego wnętrza kalendarzy książkowych.

Jak najbardziej wykonamy dla Ciebie eleganckie wizytówki ze srebrnymi lub złotymi elementami. Jest to forma prezentacji, dzięki której zdecydowanie podkreślisz prestiż swojej działalności. Zamów przez polodruk@polodruk.pl wizytówki ze złoceniem. Podeślij nam swój projekt, lub zrobimy go za Ciebie. Podaj nam ilość wizytówek jaka Ciebie interesuje oraz czy mają mieć zadruk jedno, czy dwustronny.

Projektujesz w programach wektorowych np. Corel lub Ilustrator? Jak tak to świetnie! Bez problemu przygotujesz w nich plik do druku ze złoceniem. Przygotuj projekt na warstwach w PDF. Na dolnej warstwie tło z napisami zamienionymi na krzywe w kolorystyce CMYK. Na górnej wszystko to, co ma być złote lub srebrne zrób jako 100% Black. Format użytku niech będzie w formacie 1:1, lecz nie większym jak 300×420