Napisz na polodruk@polodruk.pl jakich kopert potrzebujesz. Posiadamy zarówno koperty białe, jak i kolorowe. Nanosimy na nie druk metodą cyfrową na gładkiej stronie. Może to być zarówno podesłany Twój w pełni kolorowy projekt jak i np.  czarno-białe logo.

Przyjmujemy zamówienia na wydruk na kopertach od 10 szt. z logo, od 40 szt. imiennych kopert do zaproszeń. Najczęściej zamawiane koperty z nadrukiem to C6, 10×10 cm i DL.

Przygotowując projekt na druk bezpośrednio na kopertach należy utworzyć plik w formacie 1:1 koperty. Nie zalecamy zadrukowywania całej jej płaszczyzny, raczej tylko fragmentu wdrukowując np. logo i dane firmy. Jak we wszystkich standardowych plikach do druku należy uwzględnić 2 mm spadu, min. 6 mm marginesu wewnętrznego. Kolorystyka CMYK lub odcienie szarości. 300 DPI JPG lub PDF.

Odradzamy zadrukowywanie całej powierzchni ze względu na zastosowaną tu metodę druku cyfrowego, gdzie maszyna automatycznie wyrzucając kopertę z podajnika do druku może ją minimalnie przesunąć. Granica błędu wynosi do 2 mm, co może być widoczne przy zadrukowywaniu całej strony.

Tak, w drukarni Polodruk możesz zamówić nadruk na kopertach. Najczęściej wykonujemy go przy okazji innych prac projektowych jak vouchery, zaproszenia, życzenia i podziękowania.