Naklejki na instalacje budowlane to rodzaj specjalistycznych naklejek służących do właściwej komunikacji między poszczególnymi brygadami budowlanymi. Są szczególnie przydatne przy tworzeniu złożonych projektów, gdzie ważna jest prawidłowość z wytycznymi BHP i szybkość działania. Dzięki odpowiedniej identyfikacji elementów instalacji znacznie podwyższają komfort pracy w branżach budowlanych, chydraulice, elektryce, telekomunikacji, systemach alarmowych, BHP ect.

Naklejki na instalacje mogą mieć kształt dostosowany do zastosowania i zawierać informacje jak nazwa instalacji, symbole przewodów, elektryczne, oznaczenia, opisy znamieniowe, dane techniczne, instrukcje wszystko to co jest istotne do utrzymania prawidłowego opisu instalacji przez poszczególne zespoły.

Naklejki na instalacje mogą być wykonane na folii odblaskowej. Jest to szczególnie przydatne przy opisach w przestrzeni bez stałego oświetlenia lub  miejscach gdzie wymagana jest szczególna ostrożność jak podpiwniczenia, przejazdy kolejowe.

Dzięki temu, że wykonujemy je na miejscu w Polodruk są dopasowane kształtem i rodzajem użytego materiału do Twoich potrzeb.

Naklejki na instalacje tworzymy, dla poprawy bezpieczeństwa, ułatwienia odczytu poszczególnych elementów, ułatwienia prac związanych z naprawami i montażem instalacji oraz zlokalizowaniem poszczególnych elementów.

Z pewnością zaproponujemy naklejki na instalacje dostosowane do Twoich potrzeb, tak by spełniły Twoje konkretne wymagania.

Tak, zdecydowanie naklejki na instalacje są wodoodporne. Drukujemy je na folii do podświetleń, polimerze. Dodatkowo zawsze zabezpieczmy je laminatem dzięki czemu są grubsze i trwalsze.

Naklejki na instalacje możesz zamówić bezpośrednio przez maila polodruk@polodruk.pl  napisz nam co potrzebujesz i jakie informacje mają zawierać poszczególne elementy oraz gdzie i na czym mają być zamocowane. Dzięki temu wykonamy produkt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Prześlij do drukarni Polodruk swoje pliki do stworzenia naklejek i zyskaj precyzyjne cięcie i zabezpieczony laminatem druk najwyższej jakości.

  • Przyjmujemy pliki pdf na warstwach. Dolna z wydrukiem, górna z linią cięcia.
  • Linia cięcia powinna być wszędzie w tym samym kolorze.
  • Całość projektu w kolorystyce CMYK
  • Pamiętaj o spadach przy linii cięcia po min. 5 mm z każdej strony.

Jeżeli masz wątpliwości co do przygotowania pliku do druku i cięcia napisz nam o tym. Nasi specjaliści sprawdzą pliki pod kontem technicznym lub zrobią projekt za Ciebie.