Kompleksowa współpraca z firmami

Szukasz drukarni do długofalowej współpracy? Zależy Tobie na kompleksowej obsłudze, szybkiej realizacji i korzystnych cenach? Mamy dla Ciebie program partnerski oparty na indywidualnych warunkach, dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Dedykowany opiekun zapewni wsparcie na każdym etapie zamówienia od projektowania grafik po dobór odpowiednich form reklamy. U nas otrzymasz pomoc w konfiguracji materiałów do druku. Dobierzemy razem z Tobą rodzaj papieru, gramaturę, uszlachetnienia druku i wiele innych. Martwisz się, czy dobrze wybrałeś produkty, a może zastanawia Cię, jak będą one wyglądały? W Polodruk możesz zamówić prototypy i próbki produktowe przed zakupem większych lub mniejszych partii produktów, zadruków lub innych materiałów graficznych. Dostosowujemy pakiety do małych i dużych firm, a także do poszczególnych branż i działów takich jak budowlana, horeca, beauty, logistyka, PR i marketing i wiele innych.

gdzoe-wydrukuje-baner-w-bydgoszczy-polodruk

Park maszynowy polodruk

Drukujemy małe i duże nakłady. Stworzymy dla Ciebie wszystko, zaczynając od prostych projektów po bardzo skomplikowane i złożone prace introligatorskie. Posiadamy urządzenia umożliwiające realizację nawet niestandardowych prac. Dzięki szerokiemu zestawowi maszyn drukarskich i introligatorskich produkcja większości trafiających do nas zleceń odbywa się od początku do końca w siedzibie naszej firmy. Skanowanie i archiwizowanie danych, wydruki CAD, drukowanie etykiet, ulotek, katalogów, obrazów i wielu innych grafik w świetnej jakości. Hot stamping, druki dekoracyjne, ozdabianie i uszlachetnianie wizytówek, voucherów czy kalendarzy. Tworzenie opakowań, menu, pieczątek i tabliczek. Grawerowanie na wielu powierzchniach. Wycinanie skomplikowanych kształtów. Wszystko to i wiele innych usług wykonasz w Polodruk. Nasze maszyny drukarskie spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz normy ISO w zakresie systemu pomiaru i korekcji barw.

najlepsza-drukarnia-agencja-reklamowa-bydgoszcz-polodruk
pomysl-na-reklame-polodruk

IDEA

projektowanie-reklam-bydgoszcz-polodruk

PROJEKT

wykonywanie-reklam-druk-bydgoszcz-polodruk

WYKONANIE

gotowa-reklama-druk-bydgoszcz-polodruk

PRODUKT

Informacje o maszynach

Drukarka laserowa produkcyjna C3070 Accuriopress

Accuriopress C3070  to precyzyjna drukarka laserowa, na której wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju małego formatu miękkie materiały POS takie jak wizytówki, broszury, ulotki czy katalogi zarówno składane w harmonijkę, jak i te książkowe. Dzięki pełnej automatyzacji drukarki Accuriopress bez problemu nadrukujemy nawet najdrobniejszy tekst lub grafikę. Bez wątpienia ogromną zaletą tej drukarki jest doskonałe odwzorowanie kolorów zleconej grafiki i ostrość obiektów wektorowych, dzięki czemu mamy pewność, że kolor niebieski nie stanie się na papierze kolorem fioletowym i to bez względu na rodzaj użytego podłoża.

Poszukujesz firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość wydruków reklamowych, personalizowanych kopert, etykiet lub wkładek z tłumaczeniem? Z Drukarką laserową Accuriopress C3070 jest to możliwe. Wbudowane w maszynę automatyczne wiązania pierścieniowe zapewniają precyzyjne ładowanie, co korzystnie wpływa na drukowane materiały. Szczególnie jest to istotne przy wydrukach na kopertach. Technologia z wykorzystaniem miękkich wałków zapewnia zachowanie właściwości arkusza, który nie pomarszczy się od nadmiernego nacisku. Dzięki temu gotowe koperty z zadrukiem wyglądają jakby były znakowane przed składem. Jest to szczególnie ważne przy druku na niewielkich gramaturach.

Parametry:

– druk cyfrowy: A3, SRA3, SRA4,
– 32 cm szerokość zadruku, 5 mm spad,
– wydruki na arkuszach o różnej gramaturze,
– możliwość wykonania zadruku na niewielkich gramaturach,
– zadruk małej poligrafii: ulotki, broszury, katalogi, instrukcje obsługi, zaproszenia, wydruk na kopertach, menu itp.

park-maszynowy-drukarnia-reklama-bydgoszcz-polodruk

Drukarka eko solwent Epson SC40610

Potrzebujesz precyzyjnego wydruku o fotograficznej jakości? Chcesz w swoim salonie firmowym lub sklepie zawiesić plakaty, które będą oglądane z niewielkiej odległości. Posiadamy idealną ofertę dla firm stawiających na najwyższe standardy druku od prostych oznakowań pomieszczeń po złożone dekoracje i ekspozycje. Dzięki drukarce Eko solwent Epson SC40610 wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju grafiki wektorowe takie jak fotografie, plakaty, fototapety, fotoobrazy, naklejki do nanoszenia na gotowy produkt czy naklejki na magnesy.

Drukujemy do szerokości 160 cm na papierze z rolki, foliach samoprzylepnych, odblaskowych, jak i na płótnie canvas. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii z wykorzystaniem pigmentu eko solwent zapewnimy Ci wyrazistą paletę barw CMYK. Są to przyjazne dla środowiska farby na bazie naturalnych żywic odpornych na ścieranie, wpływ czynników zewnętrznych i promieni UV.

Zdecydowanie Epson SC40610 spełni wszystkie Twoje wymagania, co do precyzji druku, żywych barw i trwałości nanoszonych grafik, które z powodzeniem mogą posłużyć do dekorowania wnętrz zarówno prywatnych, jak i biur, salonów, sklepów i hoteli. Wszędzie tam, gdzie istotna jest estetyka i wykończenie.

Parametry:

– szerokość zadruku do 160 cm,
– papier z roli,
– ekologiczne pigmenty,
– druk: plakatów, dekoracji, ekspozycji, fotografii, fototapet, fotoobrazów, naklejek, magnesów,

drukarnia-reklama-bydgoszcz-polodruk

Drukarki atramentowa Epson Work WF-C17590 i laserowa CZ-B Konica Minolta 654

Prowadzisz biuro rachunkowe? Potrzebujesz wydruki dokumentacji budowlanej? Jesteś studentem? Jedno jest pewne. Możemy wykonać dla Ciebie duże ilości wydruków dokumentów na już. W punkcie stacjonarnym Polodruk dzięki drukarce atramentowej Epson Work i drukarce laserowej Konica Minolta 654 zapewnimy Ci szybki wydruk grafik i dokumentów w formatach  A5, A6, DL, A4 aż po A3. Drukujemy standardowo jedno lub dwustronnie, zarówno w kolorze, jak i na czarno-biało. Dokumenty Office wykonujemy na papierach o gramaturze 80 g.

Kopiujesz ważne dokumenty i nie chcesz, aby się zagubiły? Nasz skaner do formatu A3 z funkcją cyfrowego zapisu obrazu zadba o to, aby żadna Twoja kartka się nie zgubiła. Postaw na wygodę, gdy archiwizujesz dokumenty wypisywane odręcznie lub chcesz zachować cyfrową wersję książki. To Ty decydujesz o formacie zapisu dokumentów: PDF, JPG, TIFF.

Potrzebujesz eleganckiego wykończenia wydruków? Szukasz miejsca, gdzie stworzysz od podstaw księgę projektową lub pracę dyplomową? W biurze usługowym Polodruk posiadamy także wszelkiego typu zaplecze introligatorskie. Wydruki z drukarek Epson i Konica Minolta oprawiamy w sztywne personalizowane okładki. Możesz także zamówić czyste bazy do ksiąg gości. Zapytaj o szczegóły naszego sprzedawcę.

Parametry:

– druk dużych ilości dokumentów i grafik,
– formaty wydruku: A5, A6, DL, A4, A3,
– gramatura papieru: 80 g,
– cyfrowy zapis obrazu do formatu A3,
– formaty zapisu plików: PDF, JPG, TIFF.

drukarnia-cyfrowa-reklama-bydgoszcz-polodruk

Drukarki CAD + skaner

Doskonale rozumiemy potrzebę szybkości działania i precyzyjnego wydruku plików wektorowych oraz składu map. Dzięki profesjonalnym drukarkom CAD z funkcją skanera arkuszy z roli zapewniamy szybką obsługę wydruków technicznych dla specjalistycznej branży budowlanej. Drukowanie, skanowanie i kopiowanie w kolorze, jak i w opcji czaro-białej odbywa się na załadowywanych papierach z rolki w szerokościach 297, 420, 594, 610, 841, 914 mm. Ze względu na różne formaty wydruków na drukarkach CAD wycena sporządzana jest na podstawie przeliczenia na mb A4 użytku.

Wykonamy dla Ciebie wszelkiego typu druki map, planów, rzutów architektonicznych, rewizji budowlanych ect. Jesteśmy wyspecjalizowani w kopiowaniu i archiwizowaniu wszelkich ksiąg budowlanych. W Polodruk zyskasz na czasie. Cenisz wygodę i łatwość wykonywanych prac? Dostarcz nam oryginały dokumentów oraz materiały z naniesionymi korektami, a my je dla Ciebie skompletujemy i wykonamy kopie w krótkim terminie realizacji. Dla Twojej wygody dowozimy gotowe wydruki bezpośrednio we wskazane przez Ciebie miejsce takie jak biuro projektowe, czy budowa.

Parametry:

– druk dokumentów i grafik,
– skanowanie i kopiowanie dokumentacji,
– druk w kolorze i czarno-biały,
– papier z rolki o szerokościach: 297, 420, 594, 610, 841, 914 mm,
– wycena sporządzana jest na podstawie przeliczenia na mb A4 użytku.

drukarnia-CAD-bydgoszcz-polodruk

Laser CO2, pole robocze 60x40 cm

Szukasz rozwiązania do trwałego oznakowania swoich produktów? W Polodruk dysponujemy precyzyjnym ploterem laserowym CO2 o polu roboczym 60 x 40 cm. Potrzebujesz pieczątki firmowej lub stempli z małymi napisami do biura, a na produkcję przydadzą się tabliczki znamieniowe do maszyn? Dzięki regulacji wiązki światła w wypalarce możemy wygrawerować lub wyciąć co tylko chcesz, nawet niewielkie napisy. Bez problemu wykonamy znakowanie na gumie, drewnie, sklejce, pleksi, czy grubej tekturze. U nas zamówisz półprodukty cięte po obrysie na filcu i skórze.

Chcesz spersonalizować wybrane kalendarze książkowe i nanieść na nie grawer logo, napis lub inną grafikę? Szukasz miejsca, gdzie wygrawerujesz i wytniesz polimery? Dzięki technologii  lasercut CO2 uzyskamy dla Ciebie bardzo precyzyjne grafiki takie jak obrazy, czy kody kreskowe lub kody QR. Z chęcią wykonamy dla Ciebie wszelkiego typu pieczątki, grawery logotypów, tabliczki znamieniowe, opisówki na drzwi, ornamenty etc.

Parametry:

– trwałe i precyzyjne oznakowanie produktów,
– pole robocze: 60 x 40 cm,
– laserowe cięcie oraz grawer tworzyw,
– grawer na pieczątkach, stemplach, tabliczkach znamieniowych, ołówkach, kubkach itp.
– materiały: tektura, pleksi, sklejka, drewno, guma, skóra.

laserowe-ciecie-drukarnia-reklama-bydgoszcz-polodruk

Znakowarka do metalu, laser fibrowy CMS20, Colop Polska

Personalizacja w metalu? Dzięki znakowarce laserowej CO2 przeznaczonej do grawerowania w metalu, aluminium i na wszelkich przedmiotach anodowanych w Polodruk wykonamy dla Ciebie znakowanie na płaskich i lekko zaokrąglonych powierzchniach metalowych. Pole robocze, które wykorzystujemy  do precyzyjnego znakowania: 17 x 17 cm. Dzięki wiązce światła, która jest stapiana w wierzchniej powierzchni metalu, uzyskujemy trwałe i precyzyjne grawerowanie np. śrub, długopisów, nożyczek, kubków termicznych. Jest to niezwykle dokładny i estetycznie wykonany grawer. Możemy wykonać dla Ciebie, nawet najcieńsze wgłębienia o włosowej szerokości 0,8 mm zachowując przy tym ostre krawędzie.

Jesteś producentem i chcesz oznaczyć swoje gadżety reklamowe? Teraz dzięki precyzyjnemu laserowi fibrowemu CMS20 wygrawerujemy Twoje logo lub znak firmowy na metalowych produktach. Przed wykonaniem większej partii zawsze wykonujemy próby techniczne, tak aby osiągnąć najlepszy efekt wizualny graweru i zredukować ryzyko błędu do zera.

Parametry:

– grawerowanie metalowe,
– maksymalna płaska powierzchnia do grawerów to 17×17 cm,
– możliwość graweru: logo na metalowym pendrive, grawer na gadżetach anodowane czyli z malowanego aluminium lub z domieszką alluminium np. długopisy, nożyczki, kubki termiczne, etui, grawer modelu śruby.

znakowanie-metalu-grawer-dlugopisow-bydgoszcz-polodruk

Foliarka, złociarka, laminator

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji? Ładny wygląd ma dla Ciebie znaczenie? Dbasz zarówno o jakość wizualną, jak i trwałość swoich drukowanych materiałów reklamowych? W Polodruk uszlachetnimy i zabezpieczymy przed ścieraniem Twoje wydruki reklamowe. Zgrzewając cienką warstwę folii z papierem, tworzymy jedną spójną zwartą całość.

Foliarka, którą dysponujemy, służy do laminowania materiałów do 33 cm szerokości użytku. Doskonale sprawdza się w zabezpieczaniu niewielkich formatów POS takich jak wizytówki, foldery, broszury, ulotki, menu, podkładki, okładki, etykiety, zaproszenia.

Podoba Ci się efekt papieru satynowanego, bo znacznie podnosi jakość wydruku? Dzięki folii soft touch uzyskamy taki efekt! Materiały reklamowe są zabezpieczone i miłe w dotyku oraz sztywniejsze, co korzystnie wpływa na ich trwałość.

Szukasz miejsca, gdzie można wykonać złocone wizytówki, zaproszenia i Vouchery podarunkowe? Prześlij do nas gotowy plik do druku, a my wykonamy dla Ciebie kompletną papeterię. Naniesiemy zdobienia, wydrukujemy i odpowiednio złożymy. Do złoceń wykorzystujemy m.in. foliarkę, która zgrzewa na gorąco papierowe podłoże ze złotą lub srebrną folią z roli. Dzięki temu zabiegowi uzyskasz niezwykle reprezentatywne i dopracowane w każdym szczególe materiały prasowe.

Parametry:

– folia z roli, szerokość do 33 cm,
– złote lub srebrne uszlachetnianie druku cyfrowego,
– zabezpieczenie przed ścieraniem,
– efekt satyny za pomocą folii soft touch,
– możliwość złoceń bez matrycowych,
– laminowanie każdego arkuszu drukowanego na drukarce cyfrowej  Accurio Press C3070 np. wizytówek, folderów, ulotek, menu, broszur.

uszlachetnienia-druku-reklama-bydgoszcz-polodruk

Prasa do utrwalania druku na gorąco AAdkins

Potrzebujesz pomysłu na prezenty firmowe lub dbasz o jednolity wizerunek personelu. Pomożemy Ci w tym. W Polodruk drukujemy i zgrzewamy grafiki z nowymi koszkulkami polo i t-schirt. Znakowanie sprawdzi się także na budowlanej odzieży roboczej, kamizelkach drogowych. Druk jest wyrazisty i trwały. Proces zgrzewu odbywa się w ponad 220’C. Wykonujemy druki tylko na fabrycznie nowych materiałach, co gwarantuje najwyższą jakość.

logo-na-koszulkach-reklama-bydgoszcz-polodruk

Summa ploter tnący

Potrzebujesz pięknie wykonanej witryny sklepowej lub dobrze prezentującej się naklejki na samochód? Ploter tnący Summa zapewnia bardzo precyzyjne cięcie o polu roboczym 120 cm szerokości. System OPOS współgrający z ploterem tnącym umożliwia dokładny odczyt nadrukowanych znaczników na użytku do konturowego wycinania Twojego kształtu. Zapewnia to szybkie i dokładne wykonanie zamówienia nawet większej partii etykiet, naklejek firmowych, napisów do przyklejenia, naklejki na samochód czy witrynę okienną.

Z pomocą plotera tnącego Summa w Polodruk wycinamy kształty po obrysie, w papierach z roli i foliach ozdobnych, materiałach odblaskowych, lustrzanych, holograficznych, a także laminatach z roli i luźnych arkuszach.

Parametry:

– do 120 cm szerokość roli,
– materiał: papier samoprzylepny, folia.
– ploterowanie etykiet na naklejkach, liter samoprzylepnych z folii, stickerów, kształtów po obrysie, naklejek, napisów, witryn itp.

ciecie-cnc-bydgoszcz-polodruk