Zaczynasz szkolenie, zbliża się koniec roku szkolnego, może chcesz wyróżnić gości podczas ważnego wydarzenia? W Polodruk zamówisz dyplomy okolicznościowe z własnego pliku lub projektu od Polodruk. Mogą to być standardowe wydruki A4 na grubym papierze kredowym, lub ekskluzywne z uszlachetnieniem w postaci miękkiej w dotyku folii soft touch i złocenia.

Masz pomysł na dyplom, ale brakuje Ci czasu na jego wykonanie? W Polodruk zamówisz projekt i wykonanie. Napisz do nas na polodruk.pl to co potrzebujesz. Określ nam na jakie wydarzenie jest potrzebny dyplom, kto je organizuje, z jakiego tytułu ktoś otrzymuje nagrodę, datę i miejsce zdarzenia, czy będą to dyplomy spersonalizowane, czy do samodzielnego zamówienia oraz określ nam ilość wydruków. Oczywiście jeżeli masz do zamieszczenia logo, podpisy, zdjęcia itp. podeślij nam je w wersji PDF kolorystyce CMYK lub JPG 200 dpi kolorach CMYK.

Chcesz podesłać gotowy projekt dyplomu do druku? To bardzo dobry pomysł! Napisz na polodruk@polodruk.pl i dołącz plik i ilość arkuszy. Projekt zapisz w formacie PDF z fontami zamienionymi na krzywe w palecie CMYK. Alternatywnie JPG 300 dpi w palecie CMYK. Uwzględnij podczas projektowania spady dla A4 jest to powiększony obszar samego tła o 2 mm. Zachowaj margines ochronny, dla A4 to minimum 10 mm do wewnątrz grafiki od jej krawędzi. W obszarze marginesu ochronnego nie powinny się znajdować żadne ważne elementy jak np. tekst, logo, znacząca dla Ciebie grafika.